18

Figyelem! Az ön által letölteni kívánt tartalom olyan elemeket tartalmaz, amelyek Mttv. által rögzített besorolás szerinti V. vagy VI. kategóriába tartoznak, és a kiskorúakra káros hatással lehetnek. Ha szeretné, hogy az ilyen tartalmakhoz kiskorú ne férhessen hozzá, használjon szűrőprogramot!

Még nem vagyok 18 éves

Szaunaméz – Hogyan használjam a mézet szaunázás közben?

Megosztás
Életmód

A szaunaméz (a legjobb a hársméz) még jobban fokozza a szaunázás élményét. A méz antibiotikum és gyulladáscsökkentő hatása ősidők óta ismert.  Gondoltunk volna rá, hogy szaunázás közben a mézet magunkra kenjük? Pedig érdemes lehet. Fokozhatjuk a szaunázás jótékony hatás, és így lehet egyben bőrkezelés is. Vannak bőrkeményedéseink? Bőrproblémák (viszketés, száraz bőr, ekcéma) kezelésére jól alkalmazható, megnyugtatja az érzékeny területet. Emellett puhítja a bőrkeményedéseket, élénkíti a vérkeringést és enyhíti a reumás fájdalmakat.


A szaunaméz (a legjobb a hársméz) még jobban fokozza a szaunázás élményét.

A méz antibiotikum és gyulladáscsökkentő hatása ősidők óta ismert. 

Gondoltunk volna rá, hogy szaunázás közben a mézet magunkra kenjük?

Pedig érdemes lehet. Fokozhatjuk a szaunázás jótékony hatás, és így lehet egyben bőrkezelés is.

Vannak bőrkeményedéseink?

Bőrproblémák (viszketés, száraz bőr, ekcéma) kezelésére jól alkalmazható, megnyugtatja az érzékeny területet.

Emellett puhítja a bőrkeményedéseket, élénkíti a vérkeringést és enyhíti a reumás fájdalmakat.

A természetes méz tisztít, táplál és hidratál.

Mi más tehetne ennyi jót egyszerre?

Hogyan használjuk szaunázáshoz a mézet?

Mikor kenjük magunkra a mézet?
Hogyan hat a méz szaunázás közben?

Szaunázás közben a bőr felmelegszik és a pórusai kitágulnak.

A mézet ekkor érdemes felvinni.

A méz gyakorlatilag beszívódik a bőrbe.

Szaunázás után elég csupán vízzel magunkat leöblíteni.

Ezek után szappan, tusfürdő vagy egyéb ápolókrémek használatára nincs szükség, hiszen a bőr a méz hatására már tiszta és hidratált.

A méz használata egyszerű.

A meleg bőrre kenve nem lesz ragacsos, vízzel könnyen eltávolítható.

Fahéjas méz

A virágpor hatásai – Miért érdemes virágport enni?

A nagy virágméz lexikon

Mire jó a propolisz?

Lépes méz - Meg lehet enni a lép részét?

Monori Attila méztermelő
06302035367
[email protected]
2071 Páty, Árpád u. 17.


Megosztás


  • Rendszeresen megmutatnád írásaidat ebben a témában nagyközönség előtt? Küldj nekünk egy mintát és elérhetőséget. Kapcsolat

  • Online hirdetnél, de nem tudod hol és hogyan? Vedd fel velünk a kapcsolatot, és küld el weboldaladat! Médiaajánlat

Életmód

Hirdetés




Hirdetés